Zgłoś wydarzenie:
nroom@ewangelianius.pl

Czy portal randkowy jest lekarstwem na samotność?

Przyjrzyjmy się stronie MisjaRazem.pl strona na pozór wygląda na prostą i czytelną. Przeglądając regulamin, portal nie jest dla każdego, gdyż tylko dla osób ewangelicznych czyli tych którzy są wierzącymi i praktykującymi osobami! Katolicy nie są mile widziani.

Czyli portal jasno określa jakie grono stanowi społeczność, sprawdźmy co też mówi nam na to Biblia w 2 Koryntian 6:14. Nie chodźcie w obcym jarzmie z niewiernymi; bo co ma wspólnego sprawiedliwość z nieprawością albo jakaż społeczność między światłością a ciemnością?

Jak sami możemy zaobserwować w KK większość opowiada się za wiarą ale niektórzy są nie praktykujący, czyli można by było powiedzieć, że są tak naprawdę nie wierzącymi. Pismo Święte jasno określa nam, że "Wiara bez Uczynków jest martwa" w Jakuba 2:14-17. Tak więc musimy wierzyć i praktykować.

Po rejestracji i zalogowaniu się, naszym oczom ukazuje się wyszukiwarka i katalog użytkowników, gdzie możemy znaleźć osobę dla nas interesującą. Oczywiście jeśli uzyskamy z drugiej strony zainteresowanie podobnie jak na portalu społecznościowym, możemy liczyć na odzew. Czy portal może być lekarstwem na samotność? To zależy od wielu czynników, lokalizacji, miejsca i czasu i Bożej woli, dla niektórych tak! A dla niektórych nie! Zdania tu są podzielone. Sprawdźcie sami 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

© Copyright 2021 - EwangeliaNius.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram